Šiemet startavo puiki ES paramos priemonė skirta žemės ūkio produkcijos perdirbėjams, tačiau ne visi norintys gauti šią paramą į ją galėjo pretenduoti. Didžiausios problemos kylo tuomet, kai pirminės konsultacijos metu aiškėjo, jog įmonės finansiniai rodikliai yra per silpni ir neatitinka priemonės reikalavimams.

Paprastai tai nutinka dėl ne itin kokybiško finansų valdymo bei aplaidaus buhalterių darbo. Laiku identifikavus šią problemą, galima pasistengti ją išspręsti ir jau kitiems finansiniams metams patenkinti bent minimalius priemonės reikalavimus bei gauti paramą įmonės technologijoms modernizuoti.

Antra labai paplitusi problema, tai reikiamos dokumentacijos parengimo ilgi terminai. Pavyzdžiui, norint gauti Veterinarinės tarnybos visas reikiamas pažymas ir projektus, tenka laukti bent tris mėnesius, o tik po to kreiptis į statybines organizacijas dėl projektinių pasiūlymų ir sąmatos. Jų rengimas taip pat užtrunka bent porą savaičių. Surinkus visus šiuos dokumentus, mūsų specialistai gali pradėti rengti verslo projektą bei paraišką, tačiau kokybiškam verslo planui parašyti reikia nuo trijų iki keturių savaičių.

Taigi, remiantis mūsų patirtimi, siūlome savo esamiems ir būsimiems klientams išanksto pradėti domėtis paramos gavimo galimybėmis, kreiptis į mūsų specialistus kuo anksčiau (idealiausiu atveju prieš metus). Mūsų ekspertai įvertins Jūsų finansinius rodiklius, sudarys „namų darbų“ sąrašą ir padės tinkamai pasiruošti paramos įsisavinimui. Pirminės konsultacijos – nemokamos. Taip pat teikiamos kvalifikuotos buhalterinės apskaitos paslaugos.

Linkime sėkmės versle!

Jūsų Veslo pagrindo komanda.

Leave a Reply